Naudinga informacija

SVARBU! ATIDŽIAI PERSKAITYKITE

Tinkamas naudojimas. Šie lauko baldai neskirti naudoti viešose erdvėse. Jie nėra skirti naudoti kaip kopėčios, pakyla ar žaidimų įranga vaikams.

Suoliukai, kėdės ar gultai skirti sėdėti ar gulėti.

Stalas nėra skirtas naudoti kaip saulės skėčio atrama. Šis daiktas gali būti naudojamas tik įprastiems namų ūkio indams, maistui ir gėrimams laikyti.

Pagalvėlių dėžė gali būti naudojama tik pagalvėlėms, sodo baldų užvalkalams laikyti. Nepalikite atidaryto dangčio! Vaikų ar gyvūnų kūno dalis gali prispausti dangtis. Taip pat vaikai ar gyvūnai gali įstrigti viduje.

Saugumas. Nekelkite ir nejudinkite baldų su ratukais, kai ant jo kas nors yra!

Niekada nekurkite atviros ugnies šalia medinių lauko baldų! Jis gali užsidegti arba būti pažeistas žarijų.Neleiskite vaikams žaisti su pakuote, priedais ar kitomis gaminio dalimis! Jie gali paspringti ar uždustipakuotės plėvele arba susižaloti ant išorinės pakuotės.

Surinkimas. Surinkite prekę vadovaudamiesi surinkimo instrukcijomis. Produktus turėtų surinkti tik kompetentingi asmenys.

Pradžioje varžtus suveržkite 80 %. Varžtus priveržkite 100 % tik tada, kai visi jie yra savo vietose.Mediena yra natūralus produktas. Ji reaguoja į temperatūrą ir orą plėsdamasi ir susitraukdama. Rekomenduojame reguliariai tikrinti ir suveržti detales.

Priežiūra ir sandėliavimas. Baldai nudažyti aplinkai nekenksmingais vandens pagrindo dažais, kurieišryškina medžio struktūrą ir tekstūrą bei tuo pačiu gerai apsaugo nuo oro sąlygų. Mediena yra natūralus produktas, todėl galutiniame gaminyje medienos tekstūra gali turėti šakų ir spalvų skirtumų. Baldus reikia reguliariai plauti švelniu valikliu. 

Sumažėjus vandenį atstumiančios medžiagos poveikiui, baldus reikia apdoroti bespalviu impregnantu skirtunaudoti lauke (vandens arba aliejaus pagrindu). Pirmiausia nuplaukite šarmine valymo priemone, leiskite išdžiūti ir užtepkite naują sluoksnį (atkreipkite dėmesį į stalviršius ir porankius, nes tai yra labiausiai lietaus ir saulės veikiamos dalys). Rekomenduojame tai daryti bent kartą per metus. Po vieno ar kelių sezonų pradėjus blukti baldų spalvai, gali tekti baldus perdažyti. Nuplaukite ir išdžiovinus baldus, juos švelniai nušlifuokitesmulkiu švitriniu popieriumi ir nudažykite lauko sąlygomis skirtais dažais (pagal Jūsų naudojamų dažųinstrukcijas).

Baltai nudažyti  sodo baldai – baldus veikiant saulei, šakose gali atsirasti geltonų/rudų dėmių. Tai natūralus pušies medienos procesas. Jos ilgainiui turėtų išnykti. Kad baldai išliktų balti, visada naudokite nepermatomą dažyvę, nes bespalvis lakas po saulės poveikio baldams gali suteikti geltoną atspalvį.

Bendra priežiūra dėl sakų. Kai baldą veikia aukšta temperatūra (virš 35 ̊ C), sakai gali išsilieti, ypač aplink šakas. Šviežiai išsiliejusius sakus galima pašalinti lengvai patrynus su sudrėkintu gryno alkoholio/etanolio arba etilo alkoholio šluoste. Išdžiūvusius / susikristalizavusius sakus reikia atsargiai nugramdyti, nepažeidžiant dažų.

Sandėliavimas. Sodo baldus žiemos sezonui laikykite vėsioje, neužšąlančioje, sausoje, oro sąlygoms atsparioje patalpoje. Būtinai venkite: šildomų patalpų, tokių kaip katilinės (dėl to gali atsirasti medienos įtrūkimų) ir sandarių dangų (dėl kondensato gali susidaryti dėmės ar pelėsis).

Garantija netaikoma:

– Pušies masyvui būdingoms reakcijoms į oro sąlygų pokyčius (temperatūros, drėgmės…): susitraukimams/brinkimams, įtrūkimams, skilimams, sakų išsiskyrimams, geltonų šakų išryškėjimams, spalvos pokyčiams ir kt. Dėl medienos savybių šių procesų negalima išvengti, tačiau norėdami sumažinti arba pašalinti pakeitimus, vadovaukitės prie šio gaminio pridėtomis priežiūros ir tinkamo naudojimo instrukcijomis.

– Žalai dėl netinkamo naudojimo, surinkimo, netinkamo laikymo ir (arba) netinkamos priežiūros.